• Obedy sa odhlasujú vždy najnesôr do 8.00 hodiny v deň, keď dieťa chýba

• telefonicky od 7:00 hod. na tel. č. 02/654 283 01
        • mailom na adresu sjzs.majernikova@gmail.com, kde treba napísať meno, MŠ Majerníkova 60 a príslušný deň

Stravná jednotka:
        MŠ - 2,30 €

Zákonný zástupca dieťaťa materskej školy uhrádza, okrem príspevku vo výške nákladov na nákup potravín, aj čiastočný príspevok na režijné náklady, a to vo výške 10 EUR/mesiac. Režijný príspevok sa uhrádza za každé dieťa/žiaka, ktorý odobral v mesiaci aspoň jeden obed a je nevratný.
        Príspevok na režijné náklady vo výške 7 EUR/mesiac uhrádza zákonný zástupca za dieťa, ktoré si nosí zo zdravotných dôvodov vlastnú stravu.

Príspevok, ktorý hradí zákonný zástupca na nákup potravín na jedno jedlo pre dieťa materskej školy (stravníci od 2 do 6 rokov), je spolu 2,30  EUR/deň (štvrté pásmo z finančných pásiem A stanovených ministerstvom) a zahŕňa nasledovné:

1. desiata v sume 0,55 EUR

2. obed v sume 1,30 EUR

3. olovrant v sume 0,45 EUR.

Účet školskej jedálne je vedený v Prima banke pod číslom SK35 5600 0000 0086 1853 2005 (IBAN)

Rodič je povinný uhradiť poplatok za stravu mesačne vopred do 20. v mesiaci, v prípade neuhradenia stravy do uvedeného termínu, rodič bude informovaný a  je povinný uhradiť stravu do 5 dní. Ak ani po upozornení rodič stravu neuhradí, môže riaditeľka školy ukončiť dochádzku dieťaťa do materskej školy.